Světlý byt 2+kk se zasklenou lodžií a balkonem

Cena 6 790 000 Kč, novostavba z roku 2016, podlahová plocha bytu 55,1 m², zasklená lodžie 6,3 m² a balkon 5,6 m², dokonalá dopravní dostupnost a občanská vybavenost
Tuto nemovitost zprostředkovává: Ing. Milan Šámal
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Světlý byt 2+kk se zasklenou lodžií a balkonem

Cena 6 790 000 Kč, novostavba z roku 2016, podlahová plocha bytu 55,1 m², zasklená lodžie 6,3 m² a balkon 5,6 m², dokonalá dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje atraktivního, světlého a velmi příjemného bytu o dispozici 2+kk a podlahové ploše 55,1 m² se zaskleným balkonem 5,6 m² a zasklenou lodžií 6,3 m², který se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu na konci slepé ulice Zakšínská. Byt je novostavbou z roku 2016 a samotná budova vyniká nadstandardní kvalitou zpracování. Velkým benefitem tohoto bytu, který zásadně navyšuje kvalitu bydlení, je již zmíněná prostorná lodžie s balkonem. Nemovitost je navíc připravena k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.

Byt je v družstevním vlastnictví s možností převedení do osobního vlastnictví po zaplacení nesplacené anuity v návaznosti na podmínky družstva.

Cena 5 175 000 Kč + nesplacená anuita 1 615 000 Kč.

Dominantou interiéru je světlá a prostorná, jižně orientovaná obytná místnost s kuchyňským koutem a přístupem na balkon s výhledem do rozlehlého vnitrobloku. Kuchyňský kout je prakticky řešen, kde v jeho krajní části je možnost zbudování i jídelního koutu tak, aby zbytečně nenarušil obývací část. Případné rozšíření kuchyňské části se též nabízí. Okno z ložnice je orientováno na východ a místnost se ani v letních měsících zbytečně nepřehřívá. Ložnice disponuje i možností velkého úložného prostoru v zádveří místnosti.

Koupelna s vanou, toaletou a umyvadlem disponuje i dostatečným místem pro pračku. Samostatná komora v bytě poskytuje další úložný prostor a nahrazuje absenci sklepa. Chodba je propojením mezi obývací a spací částí, též s možností vestavěných skříní.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dopravní dostupnost a klid panující v ulicích, ve kterých se bytový komplex nachází. V pěším dosahu je mateřská i základní škola, gymnázium Českolipská, sportovní hřiště, tenisové kurty a místní park Přátelství. Obchodní centrum Letňany a Prosek, lékárna, poliklinika Prosek, McDonald's, Penny Market, Lidl, Billa a Kaufland jsou v bezprostřední vzdálenosti.

Autobusová zastávka Poliklinika Prosek je vzdálena pouhých 300 m od domu s návazností na stanice metra Střížkov, Prosek, Letňany, Nádraží Holešovice či Černý most. Skvělou dopravní dostupnost podtrhuje blízký nájezd na Libereckou a Kbelskou ulici s návazností na Teplice, Liberec či Hradec Králové.
Zájemce nehradí provizi RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování této nemovitosti.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.
Milan Šámal

2+kk, podlahová plocha bytu 55 m², PENB B

Autobusová zastávka Poliklinika Prosek 300m

Zakšínská 615/19, Praha 9 - Střížkov

Částečně vybaveno stávajícím nábytkem

6 790 000 Kč, družstevní vlastnictví

Prohlídky dle Vašich časových možností

Videoprohlídka

Prostorný zasklený balkon přístupný z obývacího pokoje

Druhý balkon, zasklená lodžie přístupná z ložnice

Umístění bytové jednotky v budově

Půdorys nemovitosti

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů