4 pilíře úspěšného prodeje

Prodej nemovitosti je pro prodávajícího velký krok do neznáma. Provedu Vás tímto procesem prodeje tak, abyste se cítili komfortně a byli vždy o všem informováni. Vaši nemovitost prodám za nejvyšší možnou cenu.

K tomu, aby nemovitost zaujala případného zájemce a ten ji následně koupil, svoji práci stavím na těchto 4 základních pilířích:

1. Přesné stanovení ceny

Trh se mění a aby prodej byl úspěšný, je potřeba na začátku správně nastavit prodejní cenu. Pokud je nastavena příliš vysoko, tak o nemovitost není zájem, je dlouhou dobu v nabídce, její cena se opakovaně musí snižovat a nakonec se většinou prodá za nižší cenu, než kdyby byla na začátku cena nastavena korektně. Při stanovování ceny vycházím ze situace na trhu, cenových map, realizovaných cen z katastru nemovitostí a svých zkušeností.

2. Příprava nemovitosti

Při přípravě používám níže uvedené moderní postupy, díky které se zájemce zamiluje do nemovitosti na první pohled.  Při koupi přeci rozhodují jak peníze, ale také emoce. Po špičkové přípravě má inzerát daleko větší sledovanost a je tak větší šance, že zájemce si vybere právě tu vaši nemovitost. Navíc v dnešní době se jedná o výrazné odlišení oproti ostatním, průměrně prezentovaným zakázkám.

Homestaging

aby si kupující lépe představil, jak vypadá zabydlený dům či byt. Byt vždy prezentuji tak, jak jsou prezentovány např. pokoje v luxusních hotelích, které Vás lákají na čistotu, vybavení, prostor, výhled či lokalitu
Více informací zde.

3D sken

díky kterému je možno virtuálně procházet nemovitostí z pohodlí vlastního domova a na prohlídku tak chodí pouze skuteční zájemci.  Ukázka zde.

Profesionální fotky

Vaši nemovitost vždy nafotím s profesionálním fotografem. Dobře nafocený byt nebo dům si zájemce lépe představí. K focení rozlehlých nemovitostí a pozemků používám také focení a video z dronu.
Více informací zde.

Videoprohlídka

Videoprohlídka ukáže zájemcům nemovitost tak, jak opravdu vypadá a to včetně okolí. Navíc inzerát s videoprohlídkou má až 3x větší sledovanost a zájemce dokonce může filtrovat nemovitosti, které mají videoprohlídku. Navíc lze video propagovat na Youtube. A to jsou jasné konkurenční výhody.
Více informací zde.

Půdorys

k inzerátu přidám půdorys nemovitosti s rozměry, aby případný zájemce měl přesnou představu o velikosti jednotlivých místností

Kvalitní text

do textu uvedu klíčové benefity jak samotné nemovitosti, tak i okolí (dopravní obslužnost, obchody, škola, parky), aby případný zájemce měl tyto klíčové informace k dispozici. Nezapomínám na důležité a zákonem vyžadované informace, jako je průkaz energetické náročnosti budovy.

3. Prezentace nemovitosti

V dnešní náročné době, kdy výrazně převyšuje nabídka nad poptávkou je správná prezentace jedním z klíčových prvků úspěchu. Proto využívám několik inzertních kanálů od klíčových placených serverů, kde nemovitost pravidelně topuji, přes cílenou reklamu na sociálních sítích (Youtube, Facebook, LinkedIn), přes PPC reklamu vlastní webové stránce nemovitosti, kterou pro tyto účely vytvořím. Ukázka např. www.dumstrasnice.cz . Nezapomínám ani na offline reklamu v podobě inzerce v lokálních časopisech, tisknu letáky v nemovitosti či dávám banner na nemovitost.

4. Služby

Díky mé dlouholeté zkušenosti realitního makléře s prodejem nemovitostí mám širokou síť prověřených společností, které Vám pomohou se stěhováním, vyklízením, malováním, odvozem suti, rekonstrukcí. Doporučím služby bytových architektů či inspektory technického stavu nemovitostí či daňového poradce nebo hypotečního poradce, který pomůže zajistit kupujícímu financování. Samozřejmostí je spolupráce s advokátem specializujícím se na nemovitostní právo, který připraví smlouvy na míru a postará se o bezpečný prodej nemovitosti a výplatě finančních prostředků.

Nabízím Vám špičkové realitní služby za standardních podmínek

nezávaznou konzultaci zdarma

odhad nemovitosti zdarma

prodej, pronájem a nákup nemovitostí

právní služby související 
s prodejem

úschovu
kupní ceny

vklad nemovitosti na katastr

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů