"REZERVOVÁNO" Světlý a velmi příjemný byt 2+kk po celkové rekonstrukci

Krásný výhled a bezprostřední vzdálenost cyklostezky kolem řeky Otavy
Tuto nemovitost zprostředkovává: Ing. Milan Šámal
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

"REZERVOVÁNO" Světlý a velmi příjemný byt 2+kk po celkové rekonstrukci

Krásný výhled a bezprostřední vzdálenost cyklostezky kolem řeky Otavy

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje atraktivního, světlého a velmi příjemného bytu po celkové rekonstrukci o dispozici 2+kk a podlahové ploše 41,7 m², který se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu. Balkon s plochou 3,9 m² a přímým výhledem na řeku Otavu atraktivitu tohoto bytu jen podtrhují.

K bytu dále náleží prostorná sklepní kóje 3,6 m² nacházející se v 1. nadzemním podlaží budovy, celková užitná plocha bytu tedy činí 49,2 m².

Dominantou interiéru je světlá a prostorná, východně orientovaná obytná místnost s kuchyňským koutem, přístupem na balkon a výhledem na řeku. Samotný kuchyňský kout je řešený na zakázku a nad rámec splní Vaše očekávání moderního interiéru. Ložnice je orientována též na východ a disponuje velkým úložným prostorem ve formě šatních skříní. Součástí prostorné koupelny se sprchovým koutem je i toaleta. Všechny místnosti jsou přístupné z hlavní chodby a jsou neprůchozí, což zajišťuje maximální soukromí. Praktická nika v chodbě řeší uložení pračky se sušičkou a nezabírá zbytečný prostor v koupelně.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dopravní dostupnost a klid panující v ulicích, ve kterých se bytový komplex nachází. Autobusová zastávka Na houpačkách je vzdálena pouhých 250 m od vchodu budovy s návazností na centrum města. Jednota COOP se nachází přímo u vchodu před budovou. Cyklostezka lemující Otavu je hned pod okny s návazností na Sedláčkovu stezku, která se táhne až k soutoku s Vltavou.

Ideálním místem pro odpočinek, necelých 600 m, je zdejší vyhlídkové místo se skalami v zákrutě Otavy, které je dostupné po zmíněné cyklostezce. V okolí je rovněž několik dětských hřišť, místních kaváren a restaurací, které nabízí možnost posezení s přáteli. 

Zájemce nehradí provizi RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal 

Podlahová plocha 42 m², lodžie 4 m², sklep 3 m²

Autobusová zastávka pouhých 250 m

Pražské Předměstí - Písek, Jablonského ulice

Kompletně vybaveno

Osobní vlastnictví

Termín prohlídek dle dohody

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů