Rezidenční bydlení Hradešínská 74

Výstavní rezidenční čtvrť Vinohrady, kompletně zrekonstruovaná vila se zachovalým rázem doby a moderním interiérem, pouze 7 bytových jednotek, zahrada se vzrostlými stromy, parkovací stání na pozemku...
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Rezidenční bydlení Hradešínská 74

Výstavní rezidenční čtvrť Vinohrady, kompletně zrekonstruovaná vila se zachovalým rázem doby a moderním interiérem, pouze 7 bytových jednotek, zahrada se vzrostlými stromy, parkovací stání na pozemku...

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení bych Vám rád představil a zároveň nabízím zprostředkování prodeje či pronájmu 3 bytových jednotek a 2 nebytových prostorů v započaté rekonstrukci poklidného bydlení ve vilové části Vinohrad v ulici Hradešínská 74.

Zrekonstruovaná rodinná vila je rozdělena na 7 bytových jednotek, s přilehlou soukromou zahradou se vzrostlými stromy, s možností parkování přímo na pozemku. Malý počet bytových jednotek, zahradu a parkování považuji za obrovský benefit tohoto bydlení, které má za cíl uchovat a povznést stávající kvalitu a atmosféru této nádherné vily a dát ji nový nádech, který reflektuje současné požadavky moderního bydlení. K bytovým jednotkám je možno dokoupit zmiňované parkovací stání na pozemku za částku 1 000 000 Kč, k dispozici je případně i garáž pro menší osobní automobil.

V této výstavní rezidenční čtvrti naleznete: elegantní architekturu, skvělé restaurace a kavárny, místní obchůdky, kulturní stánky i zeleň, a to vše jen pár minut od historického centra města. Obchodní centrum Atrium Flora s komplexní nabídkou služeb a moderních obchodů, nabízí další možnost kulturního vyžití.

Občanská vybavenost a dokonalá dopravní dostupnost jsou samozřejmostí, ulice Hradešínská se táhne od Flóry až po Bezručovy sady. Jde o ulici lemovanou převážně vilovou zástavbou rezidenčního charakteru s bezprostřední návazností na tramvajovou a autobusovou zastávku Orionka či metro stanice „A“ Flora.

Nabízenými byty v tomto vydařeném projektu jsou dvě bytové jednotky ve zvýšeném suterénu, dvě bytové jednotky v druhém nadzemním podlaží a jeden velmi prostorný byt zaujímající celé podkroví.

Nebytový prostor 3+1, 55 m², 1.PP:

Praktický a velmi smysluplně koncipovaný nadstandardní nebytový prostor o dispozici 3+1 o celkové výměře 55,6 m², je orientován do třech světových stran. Na východní a severní straně je průhled do zahrady se stromy a venkovním altánem, na západ pak do ulice Hradešínská. Tři neprůchozí pokoje a samostatná kuchyň jsou jediným odlišným půdorysem v tomto vilovém domě. Pokoje disponují absolutním soukromím, k dispozici jsou dvě prostorné koupelny. Toto půdorysné rozložení prostoru je ideální pro studentské bydlení.

Cena bytové jednotky 8 600 000 Kč za nemovitost včetně právních služeb.

Nájemné 25 000 Kč za měsíc.

Zájemce hradí provizi realitní kanceláři za zprostředkování pronájmu ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Nebytový prostor 2+kk, 51 m², 1.PP:

Nadstandardní nebytový prostor o dispozici 2+kk o celkové výměře 51,6 m² má východní orientaci s průhledem do prostoru zahrady se stromy a venkovním altánem. Při vstupu do bytu se naleznete v prostorné hale s koupelnou a prostornou komorou. Na halu navazují ostatní místnosti. Hlavní obytný prostor s kuchyní a jídelnou, orientovaný do zahrady. Obytný prostor má krásnou, pro Vinohrady charakteristickou vysunutou apsidu pro umístění jídelního stolu. Z haly se dále dostanete do neprůchozí ložnice, též s průhledem do zahrady s východní orientací.

Cena bytové jednotky 8 000 000 Kč za nemovitost včetně právních služeb.

Nájemné 23 000 Kč za měsíc

Zájemce hradí provizi realitní kanceláři za zprostředkování pronájmu ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Bytová jednotka 3+kk, 65 m², 2.NP: PRODÁNO

Atraktivní a velmi příjemný prostorný byt o dispozici 3+kk o celkové výměře 65,1 m² má východo-západní orientaci. Na východ je byt orientován do prostoru zahrady se stromy a venkovním altánem, na západ pak do ulice Hradešínská. Při vstupu do bytu se naleznete v prostorné hale s šatní skříní a botníkem. Na halu navazují ostatní místnosti. Hlavní obytný prostor s kuchyní a jídelnou, orientovaný do zahrady. Obytný prostor má krásnou, pro Vinohrady charakteristickou vysunutou apsidu pro umístění jídelního stolu. V hale se dále dostanete do dvou neprůchozích ložnic a dvou koupelen. K bytu je možno zakoupit parkovací stání na pozemku za 1 000 000 Kč, které není součástí kupní ceny.

Cena bytové jednotky 13 000 000 Kč za nemovitost včetně právních služeb.

Bytová jednotka 3+kk, 58 m², 2.NP:

Atraktivní a prostorný byt o dispozici 3+kk o celkové výměře 58,7 m², je orientován do třech světových stran. Na východní a severní straně je výhled do zahrady se stromy a venkovním altánem, na západ pak do ulice Hradešínská. Byt se sestává ze dvou neprůchozích ložnic, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvou koupelen. Díky velkým dvojitým oknům je v bytě příjemné denní světlo. K bytu je možno zakoupit parkovací stání na pozemku za 1 000 000 Kč, které není součástí kupní ceny.

Cena bytové jednotky 11 990 000 Kč za nemovitost včetně právních služeb.

Bytová jednotka 5+kk, 124 m², 3.NP (podkroví):

Exkluzivní a prostorný byt o dispozici 5+kk o celkové výměře 124,7 m², je orientován do třech světových stran. Na severní straně je výhled do zahrady, na západ pak do ulice Hradešínská. Východní strana se zahradou, stromy a venkovním altánem pak disponuje exkluzivním výhledem z balkonu navazujícího na obývací část. Byt se sestává ze tří neprůchozích ložnic, velkorysého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou koupelen a galerie umístěné nad samotným bytem, kde se nachází ložnice. K bytu je možno zakoupit parkovací stání na pozemku za 1 000 000 Kč, které není součástí kupní ceny.

Cena bytové jednotky 21 600 000 Kč za nemovitost včetně právních služeb.

Nájemné 75 000 Kč za měsíc

Zájemce hradí provizi realitní kanceláři za zprostředkování pronájmu ve výši 35 000 Kč.

Informace pro Vás:

Aktuality ohledně výstavby a postupu řemeslných prací najdete na konci webové stránky.

Fotogalerie obsahuje vizualizace, průběh prací a aktuální stav nemovitosti.

Datum kolaudace začátkem tohoto roku s možností nastěhování od dubna roku 2024.

Zájemce při koupi nemovitosti nehradí provizi RK!

Cena je konečná včetně právních služeb.

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Pokud Vás tato nemovitost s nádechem exkluzivity oslovila, rád Vám tento zdařilý projekt osobně přiblížím a představím.

Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal

3 byty, 2 nebytové prostory, PENB D

Tramvajová zastávka Orionka 200 m

Hradešínská 1991/74, Praha 10 - Vinohrady

Kuchyňský kout, koupelna, toaleta

Cena na dotaz u RK, osobní vlastnictví

Prohlídky dle Vašich časových možností

Videoprohlídka

Nebytové prostory: 3+1, 55 m², 2+kk, 51 m², 1.PP

Bytová jednotka 3+kk, 65 m², 2.NP - PRODÁNO

Bytová jednotka 3+kk, 58 m², 2.NP

Bytová jednotka 5+kk, 124 m², 3.NP (podkroví)

Aktuality ohledně výstavby a postupu řemeslných prací

9/2023 - Došlo k rozebrání lešení, fasáda domu je téměř hotova a probíhají stavebně dokončovací práce na novém plotu na hranici pozemku. 10/2023 - Finální obrys dostávají koupelny a pokládka velkoformátových obkladů právě probíhá. 11/2023 - Příprava k pokládce podlah v interiéru bytu, dubové parkety skládané do stromečku. Světlá výška mezi čistou podlahou a SDK podhledem bude 3,07 m. 1/2024 pokládka dubových podlah, finální práce na koupelnách, instalace obkladů a sanity.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů