Příjemný a světlý byt 2+1 ve Vršovicích

Cena 7 590 000 Kč, podlahová plocha 71,9 m², 4. NP, sklepní kóje v suterénu domu o rozloze 2 m², vyhledávaná pražská čtvrť Vršovice, klidný vnitroblok plný vzrostlé zeleně.
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Příjemný a světlý byt 2+1 ve Vršovicích

Cena 7 590 000 Kč, podlahová plocha 71,9 m², 4. NP, sklepní kóje v suterénu domu o rozloze 2 m², vyhledávaná pražská čtvrť Vršovice, klidný vnitroblok plný vzrostlé zeleně.

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje velmi příjemného světlého bytu o dispozici 2+1 a ploše 71,9 m², který se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu. Byt je udržovaný a jeho stav umožňuje jeho okamžité užívání, případně je možné ho upravit dle představ nového majitele, včetně případné změny dispozice. K bytové jednotce dále náleží i sklepní kóje v suterénu domu o rozloze 2 m².

Při vstupu bytu zaujme prostorná předsíň, která umožňuje instalaci rozměrných šatních skříní. Dominantou v interiéru je průchozí pokoj (21,6 m2), na který z jedné strany navazuje kuchyň (12,5 m2) a z druhé ložnice (14,4 m2). Velkým benefitem jsou udržované parkety, které přispívají k příjemnému pocitu v bytě.

Koupelna je oddělena od samostatné toalety. Dostatek úložného prostoru je zajištěn díky prostorným vestavěným skříním, které se nacházejí místě, kde chodbě navazuje na kuchyni. Dalším úložným prostorem v bytě je komora o ploše 1,4 m2.

Ke snížení nákladů na energie přispívá kvalitní zateplení domu a nová okna, čemuž odpovídá energetická náročnost budovy ohodnocená stupněm "C" - úsporná.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, velmi dobrá dopravní dostupnost a klid panující ve vnitrobloku. V pěším dosahu je několik mateřských škol, základní škola, gymnázium, nákupní centrum Eden a nemocnice Královské Vinohrady.

Nesporným benefitem jsou blízké parky Ruth Bondyové a Gutovka, kde najdete lezeckou stěnu, skatepark, restauraci, vodní atrakce i rozlehlé dětské hřiště.

Tramvajová zastávka Kubánské náměstí a zastávky MHD Volyňská a Bělocerkevská jsou v dochozí vzdálenosti a v blízkosti jsou rovněž i stanice metra „A“ Želivského a Strašnická.

Zájemce nehradí provizi RK!

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt s velkým potenciálem osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal, 602 100 722, samal@realitysamal.cz

Podlahová plocha bytu 71,9 m², sklep 2 m²

Stanice metra "A" Želivského a Strašnická

Jakutská 1201/13, Vršovice - Praha 10

Cena 7 590 000 Kč

3. patro bez výtahu

PENB "C", osobní vlastnictví

Půdorys nemovitosti

Velmi příjemný a světlý byt o dispozici 2+1 a ploše 71,9 m², který se nachází ve 4. nadzemním podlaží zatepleného cihlového domu. K bytové jednotce dále náleží sklepní kóje v suterénu domu o rozloze 2 m².

Světlý a prostorný interiér

Dominantou interiéru je obývací část s dubovými parketami a francouzským oknem.

Ložnice s velkým oknem a výhledem do tichého vnitrobloku se vzrostou zelení

Pod vinylovou podlahou je ukryta zachovalá podlaha s dubovými parketami, která navazuje na obývací část.

Klidný vnitroblok s dokonalou občanskou vybaveností

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost a klid panující ve vnitrobloku samotné budovy se vzrostlými stromy. V pěším dosahu je několik mateřských škol, základní škola, gymnázium, nákupní centrum Eden a nemocnice Královské Vinohrady. Nesporným benefitem jsou blízké parky Ruth Bondyové a Gutovka, kde najdete lezeckou stěnu, skatepark, restauraci, vodní atrakce i rozlehlé dětské hřiště.

Velmi dobrá dopravní dostupnost

Tramvajová zastávka Kubánské náměstí a zastávky MHD Volyňská a Bělocerkevská jsou v dochozí vzdálenosti a v blízkosti jsou rovněž i stanice metra „A“ Želivského a Strašnická.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů