Nádherný designový byt

Cena 5 300 000 Kč, exkluzivní designový byt o dispozici 1+kk v kompletně zrekonstruované budově, užitná plocha bytu 33 m², sklepní kóje 1,5 m², vyhledávaná pražská čtvrť Libeň, Pilcova rezidence, Sokolovská ulice, metro "B" Palmovka 250 m
Tuto nemovitost zprostředkovává: Ing. Milan Šámal
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Nádherný designový byt

Cena 5 300 000 Kč, exkluzivní designový byt o dispozici 1+kk v kompletně zrekonstruované budově, užitná plocha bytu 33 m², sklepní kóje 1,5 m², vyhledávaná pražská čtvrť Libeň, Pilcova rezidence, Sokolovská ulice, metro "B" Palmovka 250 m

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízím exkluzivní designový byt 1+kk v rezidenci Pilcova na Sokolovské ulici, Praha 8. Tento moderní byt se nachází v nově zrekonstruovaném domě, který prošel totální renovací a splňuje vysoké standardy na kvalitní bydlení.

Interiér je důmyslně navržen s důrazem na detail a maximální komfort bydlení. Po otevření prostorných dvoukřídlých dveří vznikne prostor spojující obývací část s moderní kuchyní, která je vybavena značkovými spotřebiči. K pocitu vzdušnosti přispívají vysoké stropy a rozměrná okna, která zajišťují dostatek přirozeného světla, což vytváří svěží a příjemnou atmosféru. Nový majitel jistě ocení elegantní koupelnu s kvalitním vybavením a prostorným sprchovým koutem.

Obrovskou výhodou bytu je, že je kompletně vybaven designovým nábytkem a kuchyňskými spotřebiči.  Nový majitel ho tak může okamžitě používat bez jakýchkoliv dodatečných investic.

Užitná plocha bytu činí 33 m² (podlahová plocha s příčkami činí 34,3 m²) a k bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu o ploše 1,5 m².

S ohledem na velikost bytu a lokalitu, kde se byt nachází, je určen buď jako startovací nebo jako investiční nemovitost se zajímavým zhodnocením.

Rezidence, ve které se nachází byt, nese jméno po známém pražském staviteli Pilcovi, který tento dům na začátku 20. století postavil a který si dodnes zachovává neorenesanční fasádu.

Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě s vynikající dopravní dostupností a blízkostí obchodů, restaurací a kulturních zařízení.

Tramvajová zastávka Palmovka a autobusová zastávka Balabenka jsou pár kroků od domu a na zastávce metra „B“ Palmovka jste za tři minuty chůze.

Průkaz energetické náročnosti v tuto chvíli není k dispozici, a proto dočasně uvádím stupeň "G", který bude následně aktualizován.

Nepropásněte tuto příležitost vlastnit tento atraktivní byt v srdci Prahy 8 a zavolejte mi ohledně sjednání prohlídky. Těším se na setkání s Vámi. Milan Šámal

Užitná plocha bytu 33 m², sklep 1,5 m²

Tram, Bus i metro "B" Palmovka 250 m

Sokolovská 541/198, Praha 8 - Libeň

Cena 5 300 000 Kč

Osobní vlastnictví

Zatím PENB "G", štítek bude dodán

Videoprohlídka

Půdorys nemovitosti

Užitná plocha bytu 33 m², sklep 1,5 m², 3. NP bez výtahu, severozápadní orientace bytu.

Designový interiér

Možnost změny dispozice na 1+1 pouhým zavřením dveří a následné zajištění požadovaného soukromí.

Úložný prostor

Praktická chodba s vestavěnou skříní u vstupu do bytu.

Koupelna

Nadstandardně prostorný sprchový kout.

Pilcova rezidence

Zrekonstruovaný dům ze začátku 20. století se zachovalou neorenesanční fasádou.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů