Bezbariérový byt 2+kk v jedné z nejlepších lokalit v Praze

Kompletní občanská vybavenost, dokonalá dopravní dostupnost a infrastruktura, park Královská obora Stromovka
Tuto nemovitost zprostředkovává: Ing. Milan Šámal
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Bezbariérový byt 2+kk v jedné z nejlepších lokalit v Praze

Kompletní občanská vybavenost, dokonalá dopravní dostupnost a infrastruktura, park Královská obora Stromovka

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje bytu na atraktivní adrese s velkým potenciálem o dispozici 2+kk a podlahové ploše 53 m², který se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu ve vyhledávané pražské čtvrti Bubeneč. Byt je částečně zrekonstruovaný ve velmi udržovaném stavu a připraven pro nového zájemce k okamžitému nastěhování, či případné rekonstrukci. K bytové jednotce dále náleží i společná komora v přízemí domu.

Dominantou interiéru jsou dvě prostorné severozápadně orientované místnosti. Kuchyň s obývací částí má podlahovou plochu 18,9 m² a disponuje dostatečnou pracovní plochou i prostorem pro jídelní kout. Druhý pokoj má úctyhodnou plochu 21,97 m². Obě tyto místnosti jsou neprůchozí a jsou propojeny centrální chodbou 5,98 m², výhled je situován do ulice a okna jsou osazena posuvnými bezpečnostními mřížemi.

Koupelna s vanou 3,93 m² je oddělena od samostatné toalety 1,13 m². Dostatek úložného prostoru je zajištěn díky komoře 1,16 m², která se nachází u vstupu do bytu. Díky novým špaletovým oknům je zajištěna dostatečná zvuková i tepelná izolace. Dům je po celkové rekonstrukci a společné prostory budovy jsou v nadstandardně dobrém stavu a dokazují řádné fungovaní SVJ.

Bubeneč a Dejvice aktuálně patří mezi nejatraktivnější pražské lokality, a to zcela oprávněně. Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dokonalá dopravní dostupnost a klid panující v nedaleké Královské oboře Stromovka. V pěším dosahu je mateřská i základní škola, supermarket Albert a Penny jsou vzdáleny pouhých 150 m od vchodu do budovy. Obrovským benefitem je již zmíněná dopravní dostupnost, kde je zastávka metra „A“ Dejvická vzdálena pouhých 200 m.

Tramvajové zastávky v okolí Vítězného náměstí obsáhnou svým rozsahem a dostupností téměř celou pražskou dopravní síť. Nádraží Praha – Dejvice, fakulta ČVUT, Národní technická knihovna, Hradčanské náměstí, přímý spoj na letiště Václava Havla, nepřeberné množství stylových restaurací, zahrádek a vnitrobloků je jen malým výčtem zdejších možností a již zmíněné občanské vybavenosti.

PENB je z důvodu nedodání podkladů v kategorii "G".

Zájemce nehradí provizi RK!

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Celková cena za nemovitost je 6 265 000 Kč včetně právních služeb.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal

+420 602 100 722

samal@realitysamal.cz

2+kk o podlahové ploše 53 m² v 1. NP

Stanice metra Dejvická, tram. a bus.

Národní obrany 821/41, Praha 6 - Bubeneč

Praktické řešení kuchyně a obývací části

6 265 000 Kč, byt v osobním vlastnictví

Prohlídka dle Vašich časových možností

Videoprohlídka

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů