Atraktivní novostavba 3+kk

Cena 12 190 000 Kč, podlahová plocha 81,1 m², dva balkony o celkové ploše 10 m², 3. NP, sklep a kryté parkovací stání, vyhledávaná pražská čtvrť Vysočany
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Atraktivní novostavba 3+kk

Cena 12 190 000 Kč, podlahová plocha 81,1 m², dva balkony o celkové ploše 10 m², 3. NP, sklep a kryté parkovací stání, vyhledávaná pražská čtvrť Vysočany

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje atraktivního, světlého a velmi příjemného bytu o dispozici 3+kk a podlahové ploše 81,1 m² se dvěma balkony o celkové ploše 10 m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu ve vyhledávané pražské čtvrti Vysočany v ulici Moravcových.

Nemovitost je z roku 2019 a samotná budova i interiér bytu vynikají nadstandardní kvalitou zpracování. Součástí prodeje je i prostorný sklep a kryté parkovací stání. Byt je připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Dokonalý stav budovy i společných prostor dokazují řádné fungovaní SVJ.

Dominantou interiéru je světlá a prostorná, jižně orientovaná obytná místnost s kuchyňským koutem a přístupem na balkon s výhledem do rozlehlého vnitrobloku. Kuchyňský kout je svoji pracovní plochou nadstandardní a kuchyňský ostrůvek přirozeně odděluje kuchyňskou část od obývací.

Okno z ložnice je orientováno severním směrem s přístupem na druhý balkon (6 m²). Ložnice disponuje i velkým úložným prostorem ve formě šatních skříní. Sousedící dětský pokoj má též severní orientaci a jako všechny místnosti je přístupný z centrální chodby, která propojuje celý byt.

Prostorná koupelna s vanou je oddělena od samostatné toalety a disponuje i dostatečným místem pro pračku. Velká šatní skříň v chodbě u vstupu do bytu poskytuje dostatečný úložný prostor a samostatná komora v bytě tento úložný prostor ještě navyšuje.

Velkým benefitem je možnost převzetí hypotečního úvěru s mimořádně atraktivními podmínkami. Úroková sazba činí neuvěřitelných 1,89% s fixací do 31.3.2029 a aktuální dlužná částka je cca 4,2 mil. Kč.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost (blízké OC Fénix), dopravní dostupnost a klid samotného okolí. V pěším dosahu je mateřská i základní škola, sportovní i dětská hřiště, místní potraviny i poliklinika. Relaxovat je možné v nedalekém parku Zahrádky, kde je dlouhá běžecká stezka, cyklostezka, spousta zábavy pro děti a je zde celoročně otevřené bistro.

Tramvajová zastávka a stanice metra „B“ Kolbenova s návazností na centrum města jsou vzdáleny pouhých 250 m od domu. Skvělou dopravní dostupnost podtrhuje blízký nájezd na dálnici D8, D10 a D11.

Zájemce nehradí provizi RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal, 602 100 722, samal@realitysamal.cz

Podlahová plocha 81,1 m², 3. NP

Metro „B“ Kolbenova

Moravcových 1015/4, Praha 9 - Vysočany

Cena 12 190 000 Kč

2 x balkon, sklep, kryté parkovací stání

PENB „B“, osobní vlastnictví

Videoprohlídka

Půdorys nemovitosti

Byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše 81,1 m² se dvěma balkony o celkové ploše 10 m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu ve vyhledávané pražské čtvrti Vysočany v ulici Moravcových.

Balkon s jižní orientací

Nesporným benefitem nemovitosti jsou dva balkony, první přístupný z obývací části s jižní orientací, plochou 6 m² a výhledem do rozlehlého vnitrobloku, druhý navazuje na ložnici se severní orientací a plochou 4 m².

Kryté parkovací stání

Klidné bydlení na dosah centru města

Relaxovat je možné v nedalekém parku Zahrádky, kde je dlouhá běžecká stezka, cyklostezka, spousta zábavy pro děti a je zde celoročně otevřené bistro.

Dokonalá dopravní dostupnost

Tramvajová zastávka a stanice metra „B“ Kolbenova s návazností na centrum města jsou vzdáleny pouhých 250 m od domu. Skvělou dopravní dostupnost podtrhuje blízký nájezd na dálnici D8, D10 a D11.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů