Atraktivní byt 2+kk s předzahrádkou

Cena 7 790 000, podlahová plocha 56,4 m², předzahrádka o velikosti 26,2 m², druhé nadzemní podlaží, novostavba z roku 2007, vyhledávaná pražská část Praha - Žižkov, byt připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Atraktivní byt 2+kk s předzahrádkou

Cena 7 790 000, podlahová plocha 56,4 m², předzahrádka o velikosti 26,2 m², druhé nadzemní podlaží, novostavba z roku 2007, vyhledávaná pražská část Praha - Žižkov, byt připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje velmi příjemného bytu o dispozici 2+kk o ploše 56,4 m² s atraktivní předzahrádkou o velikosti 26,2 m². Nemovitost se nachází ve druhém nadzemním podlaží novostavby z roku 2007 ve vyhledávané pražské části, Praha - Žižkov, v ulici Jeseniova.

Byt je v nadstandardně dobrém stavu a připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Díky zateplené fasádě domu a dřevěným euro oknům je zajištěn tepelný komfort v celém bytě, i úspora nákladů na energie. Samotná budova a společné prostory jsou ve velmi dobrém stavu a dokazují řádné fungovaní SVJ. Byt je díky svému umístění a dispozici vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako výhodná investice.

Dominantou, nedílnou součástí a obrovským benefitem této nemovitosti je již zmíněná předzahrádka s jihovýchodní orientací, která navazuje na samostatnou ložnici a obývací část s kuchyňským koutem s tím, že vstup na ni je z obou místností. Předzahrádka přirozeným způsobem rozšiřuje využitelnost bytu a nabízí skvělou možnost venkovního posezení. 

Koupelna s toaletou disponuje i dostatečným místem pro pračku. Chodba je vstupem a zároveň propojením mezi místnostmi. Díky své ploše se nabízí možnost umístění vestavěných skříní. Dostatek úložných je zajištěn i díky sklepu, který náleží k bytu. V domě je možno si pronajmout parkovací stání.

Ke kvalitě bydlení přispívá i blízkost parku Parukářka a Vrchu Vítkov, které jsou vhodný k relaxaci, odpočinku či sportovnímu vyžití celé rodiny.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dopravní dostupnost a klid panující v ulicích, ve kterých se bytový komplex nachází. V pěším dosahu je mateřská i základní škola, gymnázium, sportovní a dětská hřiště, lékárna, místní kavárny, restaurace a potraviny.

Autobusové zastávky Lukášova a Rokycanova jsou ve pouhých 250 m s návazností na zastávky metra Florenc, Flora, Strašnická, Háje, Opatov, Prosek a Letňany.

Zájemce nehradí provizi RK!

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal, tel. 602 100 722, samal@realitysamal.cz

Podlahová plocha 56 m²

Zastávka Bus Lukášova a Rokycanova 250 m

Jeseniova 2851/34, Praha 3 - Žižkov, 130 00

Cena 7 790 000 Kč

Předzahrádka 26 m²

PENB "C", osobní vlastnictví

Videoprohlídka

Půdorys nemovitosti

Podlahová plocha bytu 56,4 m²

Příjemný a prostorný obývací pokoj

Terasa s předzahrádkou

Přístupná jak z obývací části, tak ložnice, celková plocha 26,2 m².

Novostavba z roku 2007

Vyhledávaná pražská část, Praha - Žižkov, v ulici Jeseniova

Klidná lokalita sousedící s parkem

Ke kvalitě bydlení přispívá blízkost parku Parukářka a Vrchu Vítkov, které jsou vhodný k relaxaci, odpočinku či sportovnímu vyžití celé rodiny.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů