Atraktivní byt 1+kk ve vyhledávané pražské části Vysočany

Cena 4 390 000 Kč, byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 31 m² ve 3. NP, připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic, velká vestavěná skříni v chodbě.
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Atraktivní byt 1+kk ve vyhledávané pražské části Vysočany

Cena 4 390 000 Kč, byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 31 m² ve 3. NP, připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic, velká vestavěná skříni v chodbě.

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje atraktivního bytu o dispozici 1+kk a podlahové ploše 31 m², který je ve velmi dobrém stavu a připraven pro nového zájemce k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží zatepleného cihlového domu ve vyhledávané pražské čtvrti Vysočany v ulici Podkovářská.

Jedná se o klidnou lokalitu končící slepou ulicí a navazující cyklostezkou. Místní fitness stezka, přírodní park Smetanka a všudypřítomná říčka Rokytka, která protéká skrz oba místní parky je ideální pro relaxaci po náročném dni.

Dominantou interiéru je světlá a prostorná východně orientovaná obytná místnost se zabudovaným patrem, které je vhodné jak ke spaní, tak ve spodní části k práci či odpočinku. Kuchyňský kout je od zbytku místnosti oddělen pomyslným barem.

Dostatek úložných prostor je zajištěn díky skříni v obývací části a velké vestavěné skříni v chodbě, která navazuje na vchod do bytu. Na protější stěně je botník a šatní část dokresluje závěsné zrcadlo. Moderní koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou disponuje i prostorem pro užší pračku.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dopravní dostupnost a klid vnitrobloku, kde jsou vzrostlé stromy, dětská a sportovní hřiště a přes ulici téměř navazující park Zahrádky. Pouhých pár desítek k metrů od bytu je supermarket, kavárna, restaurace, či vinotéka. V okolí se nachází Galerie Harfa, nákupní centrum Poděbradská, mateřská a základní škola, gymnázium, restaurace či zdravotní středisko.

Tramvajová zastávka Podkovářská (8,14,25,92) je v těsné dochozí vzdálenosti s návazností na centrum města. Nejbližší stanice metra Hloubětín a Českomoravská jsou vzdáleny tři zastávky tramvají.

Zájemce nehradí provizi RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování s atraktivní úrokovou sazbou.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal, 602 100 722, samal@realitysamal.cz

1+kk, podlahová plocha 31 m², 3. NP

Tramvajová zastávka Podkovářská 150 m

Podkovářská 933/3, Praha 9 - Vysočany

Cena 4 390 000 Kč

Bezbariérový přístup, výtah

Osobní vlastnictví, PENB "C"

Videoprohlídka

Půdorys nemovitosti

Byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 31 m², který je ve velmi dobrém stavu a připraven pro nového zájemce k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží zatepleného cihlového domu ve vyhledávané pražské čtvrti Vysočany v ulici Podkovářská.

Poplatky spojené s užíváním bytu

Cena za jednotku 2 668 Kč

Výhled do rozlehlého okolí

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dopravní dostupnost a klid vnitrobloku, kde jsou vzrostlé stromy, dětská a sportovní hřiště a přes ulici téměř navazující park Zahrádky.

Relaxace na dosah ruky

Klidná lokalita končící slepou ulicí a navazující cyklostezkou. Místní fitness stezka, přírodní park Smetanka a všudypřítomná říčka Rokytka, která protéká skrz oba místní parky je ideální pro relaxaci po náročném dni.

Dokonalá dopravní dostupnost

Tramvajová zastávka Podkovářská (8,14,25,92) je v těsné dochozí vzdálenosti s návazností na centrum města. Nejbližší stanice metra Hloubětín a Českomoravská jsou vzdáleny tři zastávky tramvají.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů