Atraktivní a velmi prostorný dům 5+2

Cena 15 490 000 Kč, patrový dům s krytou terasou, garáží a venkovním bazénem. Podlahová plocha 262 m², udržovaná zahrada o rozloze 664 m², celková plocha pozemku 895 m². Po úpravě může být dům rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky.
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Atraktivní a velmi prostorný dům 5+2

Cena 15 490 000 Kč, patrový dům s krytou terasou, garáží a venkovním bazénem. Podlahová plocha 262 m², udržovaná zahrada o rozloze 664 m², celková plocha pozemku 895 m². Po úpravě může být dům rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky.

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje atraktivního a velmi prostorného patrového domu 5+2 s podlahovou plochou 262,8 m² a zahradou o rozloze 664 m². Nemovitost se nachází na kraji klidné rodinné zástavby obce Čelákovice. Dům je ve velmi dobrém stavu, je průběžně renovovaný a připraven k okamžitému užívání. Celková plocha pozemku činí 895 m².

Dominantou interiéru je nadstandardně prostorný obývací pokoj o ploše 43 m2, který je oddělený od kuchyně (14,8 m2) s přilehlou jídelnou (20,2 m2). K pocitu pohody a komfortu bydlení přispívá zastřešená terasa o ploše 37,6 m2, na kterou je možný vstup jak z jídelny, tak i obývacího pokoje. Ta je úžasným relaxačním místem, ke kterému přispívá i na míru zhotovená domácí pec.  Po pár schodech je možno sejít na udržovanou zahradu.

Přízemí se dále skládá ze dvou dalších pokojů (15,8 m2 a 27 m2), koupelny se sprchovým koutem, samostatné toalety, prostorné šatny a technické místnosti pod schody. Celé první patro je řešeno bezbariérově. První patro je přístupné po širokém schodišti a může být používáno jako samostatná část domu pro vícegenerační bydlení. Zde se nachází samostatná kuchyň (20,2 m2), dva pokoje (15,7 m2 a 22,5 m2), chodba s úložným prostorem a koupelna s vanou a toaletou.

Po úpravě může mít dům dva samostatné vstupy a mít zde tak dvě bytové jednotky. Pro tuto modifikaci je připraven projekt samostatného vchodu do druhého patra.

V suterénu je krytá garáž s automatickým otevíráním dveří s malou přilehlou dílnou a technickou částí s plynovým kotlem na topení a ohřev vody. Z garáže lze projít do dvou sklepních místností využívaných na jako skladovací prostore. Dům je z velké části podsklepený a připravený pro případné využití tohoto prostoru. Fasáda domu je pokryta velmi odolnou cementotřískovou deskou značky Cetris, pod kterou je zateplení.  

Pohodu rodinného domu dokresluje nadstandardně velký nadzemní bazén a dětský kout v části zahrady navazující na terasu. Zahrada je v perfektním stavu, ke kterému napomáhá automatická závlaha. K domu náleží studna, která se využívá na závlahu a zalévání a dále pak na splachování toalet v přízemí a prvním patře.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dokonalá dopravní dostupnost vlakem, kde v Praze jste za 20 min a klid panující v okolních ulicích. Krásná příroda, NS Údolím Labe, cyklostezky podél řeky, slepé říční rameno Grádo či jezero Mezi mosty.

Autobusová zastávka Čelákovice, U Hájku je vzdálena 300 m. Vlaková zastávka Čelákovice – Jiřina s návazností na Prahu je vzdálena pouhých 250 m.

V pěším dosahu je fotbalové hřiště, venkovní posilovna, potraviny i hostinec. V centru obce je mateřská i základní škola, gymnázium, pošta, lékárna, plavecký bazén, kulturní dům, obecní úřad a knihovna, Albert, Penny, Billa, Tesco, Lidl, kavárny i místní restaurace. Obec žije velmi bohatým kulturním životem.

Bydlení v Čelákovicích tak dokonale kombinuje bydlení v klidném městě s výbornou dopravní dostupností metropole a perfektní občanskou vybaveností.

Zájemce nehradí provizi RK!

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento kvalitní dům osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal 

Podlahová plocha 262 m², pozemek 895 m²

Autobus a vlaková zastávka 250 m

Jaselská 1220/2, Čelákovice

Cena 15 490 000 Kč

Krytá terasa, garáž, venkovní bazén

PENB "C", osobní vlastnictví

Videoprohlídka

Půdorys nemovitosti, přízemí a první patro

Krytá venkovní terasa s přístupem z obývací části, kuchyně i zahrady

Prostorná příjezdová cesta s možností zaparkování více vozů

Venkovní bazén

Prostorný a bohatý interiér

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů