Atraktivní a velmi příjemný byt 3+kk na Barrandově

Cena 9 990 000 Kč, dispozice 3+kk, velkorysá podlahová plocha 111 m², balkon 4 m² s východní orientací, byt po nákladné rekonstrukci a připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.
Tuto nemovitost zprostředkovává: Ing. Milan Šámal
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Atraktivní a velmi příjemný byt 3+kk na Barrandově

Cena 9 990 000 Kč, dispozice 3+kk, velkorysá podlahová plocha 111 m², balkon 4 m² s východní orientací, byt po nákladné rekonstrukci a připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje atraktivního a velmi příjemného bytu o dispozici 3+kk a velkorysé podlahové ploše 111 m² s balkonem 4 m², který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží rohové zateplené budovy. Byt je v nadstandardně dobrém stavu a připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.

Dominantou interiéru tohoto bytu je obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem o podlahové ploše 41 m² orientovaný do dvou světových stran - sever a východ. Obývací pokoj a většina bytu prošla  před 4 lety nákladnou rekonstrukcí. V obývacím pokoji byla renovována původní dubová podlaha, ve zbytku bytu byla položena vinylová podlaha. Byt byl dále mimo jiné vybaven vestavěným nábytkem a do každého pokoje byla instalována klimatizace. Kuchyň je nadmíru prostorná s oknem nad pracovní plochou a výhledem do Prokopského údolí a vnitrobloku.

Ložnice je situovaná na východ s přímým vstupem na balkon, klimatizace a velká šatní skříň s dostatečným prostorem pro pracovní stůl pocit z příjemného prostoru ještě umocňují. Dětský pokoj je též východní orientace s vestavěným nábytkem a prostorem pro dvě oddělené postele.

Byt je příjemně světlý, vzdušný, dostatek úložných prostor je zajištěn díky prostorné vstupní hale s vestavěnou šatnou a velké samostatné komoře o velikosti 3,5 m² s posuvnými dveřmi. Chodba propojující celý byt a jednotlivé prostory je též vybavena vestavěnými skříněmi.

Koupelna je vybavena dvěma umyvadly, což příjemně rozšiřuje možnost společného užívání. Vana je rohová se sprchovou zástěnou. Navazující technická místnost se skladem je obrovským benefitem tohoto bytu. Samostatná toaleta je příjemným prvkem, který napomáhá soukromí.

Event. je možná změna dispozice na 4+kk přestavením stěn mezi pokoji, tyto stěny jsou nenosné.

Ve vnitroblocích budovy se nachází zahrada a hřiště pro menší i větší děti, přístupné pouze pro vlastníky bytových jednotek, které jsou ideálním způsobem využívána k trávení volného času a relaxaci.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Tramvajová zastávka Sídliště Barrandov je vzdálena pouhých 250 m a plynule přechází v přírodní rezervaci Prokopské údolí. V těsné blízkosti je supermarket Albert, Billa, Lidl a NC Kamera. Nemohu opomenout sportovní areál a místní aquapark, MŠ, ZŠ, ZUŠ, knihovnu, kulturní a rodinné centrum. Nájezd na Pražský okruh je vzdálen 3 km, 5 minut autem.

Jedná se o klidnou lokalitu končící zelení s možností trávit volný čas v přírodě, přitom bydlet stále v centru dění. Úchvatná procházka lemující Dalejský potok je unikátní svým geologickým profilem, při které se Vám naskytne pohled na úchvatná jezírka, lomy, rokle, skalní výběžky a nejrůznější dětské atrakce.

Zájemce nehradí provizi RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování s atraktivní úrokovou sazbou.

Pokud Vás byt zaujal, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi. Milan Šámal 

3+kk, podlahová plocha 111 m², balkon 4 m²

Tramvajová zas. Sídliště Barrandov 250 m

Voskovcova 1075/43, Praha 5 - Hlubočepy

Vybaveno vestavěným nábytkem

Cena 9 990 000 Kč, PENB C, osobní vlastnictví

Prohlídky dle Vašich časových možností

Videoprohlídka

Půdorys nemovitosti

Sladěný detail vestavěného nábytku a klimatizace, která je součástí prodeje

Výhled z balkonu na Prokopské údolí a přilehlou tramvajovou zastávku

Dětské hřiště ve vnitrobloku budovy, na které mají přístup pouze vlastníci bytových jednotek

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů