Atraktivní a velmi příjemný byt 1+kk s předzahrádkou

Cena 4 990 000 Kč, podlahová plocha přízemního bytu 34 m², předzahrádka 13 m², sklep 2,7 m², novostavba z roku 2016, kompletní rekonstrukce bytu v roce 2023
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Atraktivní a velmi příjemný byt 1+kk s předzahrádkou

Cena 4 990 000 Kč, podlahová plocha přízemního bytu 34 m², předzahrádka 13 m², sklep 2,7 m², novostavba z roku 2016, kompletní rekonstrukce bytu v roce 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje atraktivního a velmi příjemného bytu o dispozici 1+kk s předzahrádkou o podlahové ploše bytu 34 m², který se nachází v přízemí novostavby z roku 2016 ve vyhledávané pražské části, Praha - Řeporyje, v ulici Kakosova.

Dominantou tohoto moderního interiéru, který prošel v letošním roce rekonstrukcí, je komplexnost, designové pojetí detailů a maximální využití prostoru. Při rekonstrukci byl kladen důraz na kvalitu zpracování a vybrané materiály. Byt je tedy připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Prostorná, východně orientovaná, obytná místnost spojující kuchyňský kout i ložnici v jeden celek je opticky oddělena designovou příčkou imitující dubový masiv. Kuchyňský kout je též nově zbudovaný, s dostatkem pracovního prostoru i místem pro vestavné spotřebiče.

Velká šatní skříň v předsíni u vchodu do bytu poskytuje dostatečný úložný prostor. Umístění pračky v koupelně nepředstavuje žádný problém, prostor, přívod vody i odpad jsou vyvedeny v rohu místnosti. Koupelna je spojena s toaletou, obsahuje sprchový kout a umyvadlo. Použité materiály jsou nadstandardní a vynikají kvalitou zpracování.

Nedílnou součástí a obrovským benefitem nemovitosti je i předzahrádka 13 m², která navazuje na ložnici s východní orientací. Soukromí zajistí vzrostlý živý plot, který propouští i dostatek slunečního svitu do bytu. Samotná budova a společné prostory jsou ve velmi dobrém stavu a dokazují řádné fungovaní SVJ.

K bytové jednotce naleží i sklep 2,7 m², umístěný v suterénu budovy.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dopravní dostupnost a klid panující v ulicích, ve kterých se bytový komplex nachází. V pěším dosahu je mateřská i základní škola, sportovní hala, Přírodní park Prokopské a Dalejské údolí, Obchodní centrum Lužiny, Galerie Butovice, Makro, Billa, Albert, Lidl, lékárna, OD Luka a sportovní areál Jeremi.

Autobusová zastávka Slatinová je vzdálena pouhých 200 m od vchodu budovy a metro „B“ Luka a Nové Butovice jsou v návaznosti tří autobusových zastávek nebo 10 min pěšky. Blízký nájezd na Rozvadovskou spojku, Pražský okruh, Beroun, Karlovy Vary či Chomutov, dopravní dostupnost jen podtrhují.

Zájemce nehradí provizi RK!

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Milan Šámal, tel. 602 100 722, samal@realitysamal.cz

Podlahová plocha bytu 34 m²

Zastávka Bus Slatinová 200 m

Kakosova 1190/6, Praha-Řeporyje

Cena 4 990 000 Kč

Předzahrádka 13 m², sklep 2,7 m²

PENB "B", osobní vlastnictví

Videoprohlídka

Půdorys nemovitosti

Prostorná, východně orientovaná, obytná místnost spojující kuchyňský kout i ložnici v jeden celek je opticky oddělena designovou příčkou. Navazující předzahrádka je obrovským benefitem.

Dokonalé detaily interiéru

Byt po rekonstrukci z roku 2023. Kuchyňská linka vyniká designem i praktičností úložného prostoru.

Zakázkový interiér

Vestavěná skříň s úložným prostorem.

Koupelna se sprchovým koutem

Je dostatečně prostorná i při instalaci pračky.

Předzahrádka

Průchozí z bytu s východní orientací, živím plotem a užitné ploše 13 m².

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů