Rodinný dům s velkým potenciálem a pozemkem 1125 m²

Cena 11 990 000 Kč, pozemek nadstandardních 1 125 m², zastavěná plocha 157 m², zahrada o velikosti 968 m², Praha 21, Újezd nad Lesy, ulice Starokolínská
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Rodinný dům s velkým potenciálem a pozemkem 1125 m²

Cena 11 990 000 Kč, pozemek nadstandardních 1 125 m², zastavěná plocha 157 m², zahrada o velikosti 968 m², Praha 21, Újezd nad Lesy, ulice Starokolínská

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím zprostředkování prodeje nemovitosti s velkým potenciálem v podobě patrového rodinného domu, který je v původním stavu před rekonstrukcí a který je postaven na pozemku o výměře 157 m². K němu náleží  zahrada o velikosti 968 m². Nemovitost se nachází ve vyhledávané části Prahy 21 v Újezdu nad Lesy v ulici Starokolínská.

Celková plocha pozemku je nadstandardních 1 125 m² a v územním plánu je tato plocha vedená v kategorii OV - všeobecně obytné území sloužící pro bydlení s možností umisťování dalších funkcí pro obsluhu obyvatel. Nabízí tedy širokou možnost budoucího využití.

Dům o dispozici 4+1 je v obyvatelném stavu, ale prioritně je určen k totální rekonstrukci či demolici. Díky své ideální poloze, dopravní dostupnosti a navazujícímu přírodnímu Klánovickému parku je ideálním místem pro bydlení či jako vhodnou investicí.

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dokonalá dopravní dostupnost a zeleň blízkého Klánovického lesa. V pěším dosahu je mateřská i základní škola, dětská i sportovní hřiště, potraviny, kavárny, restaurace, lékárna, Lidl i Penny Market.

Autobusová zastávka Rápošovská je ve vzdálenosti pouhých 200 m s návazností na Černý Most, Depo Hostivař a Letňany. Vlakové nádraží Praha-Klánovice a blízký nájezd na Pražský okruh skvělou dopravní dostupnost jen podtrhují.

V roce 2025 je plánované zahájení výstavby obchvat Běchovice-Úvaly, které zásadním způsobem ovlivní snížení dopravy v lokalitě a zároveň urychlí návaznost na zmíněný Pražský okruh

Zájemce nehradí provizi RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a rád Vám tento příjemný byt osobně představím. Těším se na setkání s Vámi.

Ing. Milan Šámal, 602 100 722, samal@realitysamal.cz

Nadstandardní pozemek 1 125 m²

Zastávka Bus Rápošovská 200 m

Starokolínská 220, Praha - Újezd nad Lesy

Cena 11 990 000 Kč

Zastavěná plocha 157 m², zahrada 968 m²

PENB "G", osobní vlastnictví

Videoprohlídka

Celková plocha atraktivního pozemku je nadstandardních 1 125 m²

Celková plocha pozemku je nadstandardních 1 125 m² a v územním plánu je tato plocha vedená v kategorii OV - všeobecně obytné území sloužící pro bydlení s možností umisťování dalších funkcí pro obsluhu obyvatel. Nabízí tedy širokou možnost budoucího využití.

Zahrada o velikosti 968 m²

Obrovskou výhodou lokality, kde se nemovitost nachází, je občanská vybavenost, dokonalá dopravní dostupnost a zeleň blízkého Klánovického lesa.

Dokonalá dopravní dostupnost

V roce 2025 je plánované zahájení výstavby obchvat Běchovice-Úvaly, které zásadním způsobem ovlivní snížení dopravy v lokalitě a zároveň urychlí návaznost na zmíněný Pražský okruh. Autobusová zastávka Rápošovská je ve vzdálenosti pouhých 200 m s návazností na Černý Most, Depo Hostivař a Letňany.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů