Profesionální fotografie a videoprohlídka

Vaši nemovitost vždy nafotím s profesionálním fotografem. Dobře nafocený byt nebo dům si zájemce lépe představí. K focení rozlehlých nemovitostí a pozemků používám také focení z dronu.

Videoprohlídka ukáže zájemcům nemovitost tak, jak opravdu vypadá. Na druhou stranu eliminuje zákazníky, kterým by realita nevyhovovala. Na prohlídky, kterých se vždy osobně účastním, přichází už jen vážní zájemci. Videoprohlídka tak šetří Váš čas a nemusíte zpřístupňovat dům nebo byt každému zájemci.

Nechám vyhotovit profesionální 2D/3D půdorys nemovitosti. Novinkou, kterou nabízím, je 3D scan nemovitosti. Tyto moderní postupy šetří váš čas, protože na prohlídku přichází už jen zákazníci se skutečným zájmem o koupi.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů