Mimořádný, prostorný a světlý byt 3+1 na Malé Straně

Cena 21 666 666 Kč, dispozice 3+1 o ploše 112,5 m² se společnou terasou o velikosti 20 m², 3. NP historického domu U Bíle růže na původní Královské cestě, a to pouhých pár desítek metrů od Karlova mostu v Mostecké ulici
Tuto nemovitost zprostředkovává: Reality Šámal s.r.o.
Máte zájem o tuto nemovitost?
samal@realitysamal.cz
+420 602 100 722
Kontaktujte mě

Mimořádný, prostorný a světlý byt 3+1 na Malé Straně

Cena 21 666 666 Kč, dispozice 3+1 o ploše 112,5 m² se společnou terasou o velikosti 20 m², 3. NP historického domu U Bíle růže na původní Královské cestě, a to pouhých pár desítek metrů od Karlova mostu v Mostecké ulici

Popis nemovitosti

V samotném srdci Malé Strany nabízím exkluzivně zprostředkování prodeje mimořádného, velmi prostorného a světlého bytu o dispozici 3+1 o ploše 112,5 m² se společnou terasou o velikosti 20 m². Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží historického domu U Bíle růže na původní Královské cestě, a to pouhých pár desítek metrů od Karlova mostu v Mostecké ulici. Atraktivitu nemovitosti podtrhuje úžasný výhled na kostel Paní Marie Vítězné a Petřínské sady, přičemž tato orientace je zárukou absolutního klidu.

Byt je ve velmi dobrém stavu a připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Stejně jako historický dům, prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2010 i samotný byt, ve kterém dlouhá léta bydlel světoznámý výtvarník, architekt a designér Bořek Šípek. Díky novým špaletovým oknům je zajištěn tepelný a zvukový komfort v celém bytě, i úspora nákladů na energie. Samotná budova a společné prostory jsou ve velmi dobrém stavu. V domě je pouhých 6 jednotek, což přispívá k soukromí.

Byt je díky svému umístění a dispozici vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako reprezentativní sídlo firmy či jako zajímavá investice pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.

Dominantou celého bytu je kuchyně s jídelnou, která slouží jako místnost, která propojuje celý byt. Z kuchyně se vstoupí skrze původní dřevěné dveře do dalších místností, z nichž dva velkorysé pokoje s jižní orientací s krásným výhledem a severní pokoj je orientován do klidného dvora vnitrobloku.

V bytě je dále k dispozici rozlehlá koupelna s vanou a toaletou, vytápění bytu je zajištěno plynovým kotlem. Interiérové vybavení je v harmonii mezi historickými prvky a moderním designem. Dostatek úložných ploch je zajištěn díky prostorným pokojům, velmi praktickému půdorysu samotné nemovitosti a komoře v bytě.

Pro budoucí majitele je tato nemovitost zdrojem exkluzivního bydlení na prestižní adrese, kde se kloubí historie, pulzující ruch velkoměsta s neskutečným tichem v bytě. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost, velmi dobrá dopravní dostupnost a v neposlední řadě genius loci, který budete těžko jinde hledat.

Vzhledem k tomu, že není k dispozici průkaz energetické náročnosti budovy, uvádím stupeň „G“.

V případě zájmu Vám rád zprostředkuji financování.

Zájemcům garantuji naprosto bezproblémový a bezpečný prodej nemovitosti.

Přijďte se přesvědčit a zavolejte mi. Rád Vám tento mimořádný byt osobně představím.

Milan Šámal, 602 100 722, samal@realitysamal.cz

Dispozice 3+1 o ploše 112,5 m²

Tram. zas. Malostranské náměstí

Mostecká 276/17, Praha 1 - Malá Strana

Cena 21 666 666 Kč

2. patro bez výtahu

Společná terasa o velikosti 20 m²

Interiér bytu

Byt je ve velmi dobrém stavu a připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Stejně jako historický dům, prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2010 i samotný byt, ve kterém dlouhá léta bydlel světoznámý výtvarník, architekt a designér Bořek Šípek. Dominantou celého bytu je kuchyně s jídelnou, která slouží jako místnost, která propojuje celý byt. Z kuchyně se vstoupí skrze původní dřevěné dveře do dalších místností, z nichž dva velkorysé pokoje s jižní orientací s krásným výhledem a severní pokoj je orientován do klidného dvora vnitrobloku.

Interiér budovy

Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží historického domu U Bíle růže na původní Královské cestě, a to pouhých pár desítek metrů od Karlova mostu v Mostecké ulici. Atraktivitu nemovitosti podtrhuje úžasný výhled na kostel Paní Marie Vítězné a Petřínské sady, přičemž tato orientace je zárukou absolutního klidu. V domě je pouhých 6 jednotek, což přispívá k soukromí. Byt je díky svému umístění a dispozici vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako reprezentativní sídlo firmy či jako zajímavá investice pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.

Exteriér budovy a lokalita

Pro budoucí majitele je tato nemovitost zdrojem exkluzivního bydlení na prestižní adrese, kde se kloubí historie, pulzující ruch velkoměsta s neskutečným tichem v bytě. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost, velmi dobrá dopravní dostupnost a v neposlední řadě genius loci, který budete těžko jinde hledat. Tramvajová zastávka Malostranské náměstí je v bezprostřední vzdálenosti a stanice Metra "A" Malostranská je v dochozí vzdálenosti klidné pětiminutové procházky po břehu Vltavy.

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách. Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu.

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb.

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.

Kontaktní formulář


    Realitní kancelář specializující se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a vyhledání investičních nemovitostí s jejich následnou správou.
    Provedu vás prodejem Vaší nemovitosti bez zbytečných starostí.
    Zásady ochrany osobních údajů